Mesafeli satış sözleşmesi

OZATWEB DİJİTAL AJANSI MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1. TARAFLAR

1.1. Satıcı: Ozatweb Dijital Ajansı
Adres: Fenerbahçe, Iğrıp Sk. No:13, 34726 Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0551 070 59 88
E-posta: [email protected]

1.2. Alıcı: Adı-Soyadı/Ünvanı: [Alıcının Bilgilerini Buraya Ekleyin]
Adres: [Alıcının Adresini Buraya Ekleyin]
Telefon: [Alıcının Telefon Numarasını Buraya Ekleyin]
E-posta: [Alıcının E-posta Adresini Buraya Ekleyin]

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu sözleşmenin konusu, Alıcı'nın Satıcı'ya ait www.ozatweb.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

3. HİZMETİN NİTELİKLERİ

Hizmetin türü, kapsamı ve bedeli, Alıcı'nın www.ozatweb.com internet sitesinde hizmete ilişkin bilgilerde ve Alıcı tarafından sipariş verilirken belirtilen bilgiler doğrultusunda belirlenmiştir.

4. SÖZLEŞME TARİHİ

İşbu sözleşme, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylandığı tarihte yürürlüğe girer.

5. HİZMET BEDELİ VE ÖDEME KOŞULLARI

5.1. Hizmetin bedeli, Alıcı'nın siparişi esnasında beyan ettiği şekilde olup, hizmet bedeline KDV dahildir.

5.2. Ödeme, Alıcı tarafından belirlenen ödeme yöntemi ile yapılır.

6. TESLİM VE İFA

6.1. Hizmet, Alıcı'nın talebi doğrultusunda belirtilen süre içinde ifa edilecektir.

6.2. Hizmetin ifası için gerekli tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak Alıcı tarafından sağlanması gerekmektedir.

7. CAYMA HAKKI

7.1. ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

7.2. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

8. GİZLİLİK

Satıcı, Alıcı'nın kişisel verilerini, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak koruyacak ve üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

9. UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümünde, her yıl Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen parasal sınırlar dahilinde Alıcı'nın veya Satıcı'nın yerleşim yerindeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

10. YÜRÜRLÜK

Alıcı, işbu sözleşmenin tüm koşullarını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan eder. İşbu sözleşme, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylandığı tarihte yürürlüğe girer.


Satıcı:
Ozatweb Dijital Ajansı

Alıcı:
[Alıcının Adı ve Soyadı/Ünvanı]

Tarih:
[Onay Tarihi]

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin